Paikalliskerhot

Eteläkarjalaiset Urheilutoimittajat ry. (EKUT)
puheenjohtaja Juhani Lahti, juhani.lahti@pp5.inet.fi
sihteeri Jarmo Hämäläinen, jarmo.hamalainen@esaimaa.fi

Etelä-Savon Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Antero Heikkinen, einoantero.heikkinen@gmail.com
sihteeri Heino Lipsanen, heino.lipsanen@esliikunta.fi

Helsingin Urheilutoimittajat ry. (HUT)
puheenjohtaja Matti Hannula, matti.hannula@primastory.inet.fi

Kanta-Hämeen Urheilutoimittajat ry. (Hunnit)
puheenjohtaja Joonas Lainesalo, joonas.lainesalo@hameensanomat.fi
sihteeri Martti Jaakkola, marde49@hotmail.com

Keski-Suomen Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Tommi Roimela, tommi.roimela@keskisuomalainen.fi
sihteeri Erkki Kinnunen, erkki.kinnunen@keskisuomalainen.fi

Kuopion Urheilutoimittajien Kerho ry.
puheenjohtaja Martti Tanninen, martti.tanninen@hotmail.fi
sihteeri Markus Karjalainen, markus.karjalainen@savonsanomat.fi

Kymenlaakson Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Mika Arola, mika.arola@outlook.com
sihteeri Kari Makkonen, kari.makkonen@kotka.fi

Lahden Urheiluneekerit ry. (Lunnit)
puheenjohtaja Seppo Virtanen, svirtanen@phnet.fi
sihteeri Matti Hilska, mattihilska@phnet.fi

Lapin Urheilutoimittajakerho ry.
puheenjohtaja Timo Törmänen, timo.tormanen@rovaniemi.fi
sihteeri Jaarli Pirkkiö, jaarli.pirkkio@lapinkansa.fi

Oulun Seudun Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Kari Linna, kari.linna@voittolinja.fi
sihteeri Pekka Räsänen, pekka@prasanen.fi

Pohjanmaan Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Paavo Eloniemi, paavo.eloniemi@netikka.fi
sihteeri Matti-Pekka Kiviniemi, mp.kiviniemi@pp.inet.fi

Porin Urheilutoimittajain Kerho ry.
puheenjohtaja Tapio Pukkila, tapio.pukkila@yle.fi
sihteeri Olli Välimäki, olli.valimaki@dnainternet.net

Rauman Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Ari Anteroinen, anzurelli@gmail.com
sihteeri Jouni Mikola, jouni.mikola@gmail.com

Susirajan Urheilutoimittajat ry.
puheenjohtaja Jarmo Sieviläinen, jarmo.sievilainen@karjalainen.fi
sihteeri Jorma Summanen, summanen.jorma@gmail.com

Tampereen Urheilutoimittajien Kerho ry.
puheenjohtaja Esa Maaranen, esa.maaranen@aamulehti.fi,
varapuheenjohtaja Jussi Heimo, jussi.heimo@jaakiekkolehti.fi

Turun Urheilutoimittajien Kerho ry.
puheenjohtaja Arto Aunola, arto.aunola@pp.inet.fi
sihteeri Pekka Järviö, pekka.jarvio@ts.fi


   
Urheilutoimittajain Liitto
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 Tapahtuma
 
 Koulutus
 
 Kokous
 
 Ilmoittautuminen
 
 Hakuaika
 
 Fair Play -lehti
Kategoriat